sobota, 18 lipca 2015

Soki SOGO

W zeszłym tygodniu dostałam wspaniała paczkę pełną pysznych soków od firmy SOGO. W skład przesyłki wchodziły 4 soczki w poręcznych plastikowych buteleczkach o pojemności 250 ml oraz sok jabłkowy o pojemności 3 l. 
 
W ofercie firmy SOGO znajdziemy takie soki jak:
 • Kwaśny sok jabłkowy 
 • Półsłodki sok jabłkowy 
 • Słodki sok jabłkowy 
 • Sok Jabłkowo-rabarbarowy 
 • Sok Jabłkowo-porzeczkowy
 • Sok Jabłkowo-wiśniowy 
 • Sok Jabłkowo-śliwkowy 
 • Sok Jabłkowo-truskawkowy
 • Sok z cytryn i jabłek  
 • Sok z gruszek i jabłek 
 • Sok z marchwi i jabłek 
Wszystkie soki są pakowane w opakowania o pojemności 3 l oraz w buteleczkach 250 ml. 


Jaka jest moja opinia o sokach SOGO ? 

Sok w małym opakowaniu jest bardzo poręczny. Małe butelki świetnie sprawdziły się u mnie w podróży i zabrane do pracy. Sok w dużym opakowaniu polecam na rodzinne spotkania. Sok w dużym opakowaniu ma bardzo łatwy w użyciu dozownik. Dzieci z łatwością naleją sobie soku i przy tym nie narozlewają jak to często bywa z 2 l butelkami :) Szklankę soku sprawdzi się również bardzo dobrze w na śniadanie, do obiadu lub do przygotowania wyśmienitego napoju lub koktajlu, który już niebawem pojawi się na blogu :) 

Sok z truskawek i jabłek polecam dla osób które lubią napoje o słodkiej nucie. Pachnie wspaniale i bez wątpienia kojarzy się z wakacjami.


Sok z jabłek i rabarbaru smakował mi chyba najbardziej. Cudownie ugasił pragnienie i smakował jak najlepszy domowy kompot :). Ten rodzaj soku polecam dla osób, które szukają naturalnego smaku i koloru, a ponadto lubią nie za słodkie soki.

Sok 3 l z jabłek półsłodkich jest odpowiednio słodki i cudownie gasi pragnienie w letnie dni. Schłodzony w lodówce moim zdaniem smakuje najlepiej :) Soki są naturalnie mętne więc przed spożyciem najlepiej je wstrząsnąć.
Musimy pamiętać, że taki sok należy wypić w ciągu najlepiej 10 dni i przechowywać go w temperaturze pokojowej, a w lodówce utrzymuje świeżość znacznie dłużej.
 

Małe buteleczki z sokiem polecam również dzieciom i młodzieży szkolnej. Soki są naturalne, poddane jedynie pasteryzacji. Nie są otrzymywane z koncentratu lub z zagęszczonego soku. Warto również zaznaczyć, że do soków SOGO nie jest dodawany cukier już nie wspominając o tak rozpowszechnionym w wielu sokach syropie glukozowo-fruktozowym o którym pisałam już kiedyś na blogu. 
Owoce zawierają ogromną ilość witamin i minerałów, dlatego warto pić wysokiej jakości soki. Zachęcam więc do spróbowania soków z firmy SOGO :)
Więcej informacji o sokach SOGO znajdziecie na ich oficjalnej stronie http://soksogo.pl. 

1 komentarz:

Zdrowe soki pisze...

Nie miałam jeszcze okazji spotkać tych soków, ale mam nadzieję, że to się zmieni, bo wpis brzmi bardzo zachęcająco. Pozdrowienia!