poniedziałek, 19 grudnia 2016

Paczka od Słoneczna Tłocznia

W ubiegłym tygodniu dopadło mnie okropne przeziębienie. Gdy organizm jest osłabiony, należy przyjmować duże ilości witaminy C, aby wzmocnić odporność. Oprócz witamin, antybiotyku i innych leków, wspomagałam się pysznymi sokami od Słonecznej Tłoczni, które dostawałam w pięknie zapakowanej paczce wraz z życzeniami świątecznymi.


W paczce od Słonecznej Tłoczni znalazłam:

  • Sok z aronii
  • Sok z pomarańczy świeżo wyciskany
  • Sok z jabłek Ligol
  • Sok z pomarańczy naturalnie mętny
  • Breloczek do kluczy
  • Kartkę z życzeniami


Soki są przepyszne! Bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego i bez sztucznych barwników. Dodatkową zaletą jest fakt, że soki w swoim składzie nie posiadają również cukru! 


Na każdym opakowaniu podana jest wartość odżywcza każdego soku. Dużym plusem jest wygodne i ergonomiczne opakowanie. Z łatwością zmieści się ono w damskiej torebce.
Sok pomarańczowy dostępny jest w 2 wariantach. Sok pomarańczowy wyciskany mętny oraz sok świeżo wyciskany z pomarańczy. 
I mój ulubiony sok z aroni. Sok jest dość cierpki, jednak odpowiada mi taki smak. Można go rozcieńczyć z wodą lub połączyć z innym sokiem np. sokiem jabłkowym. Połączeń smakowych jest naprawdę wiele. 


A już niebawem na blogu pojawi się grzaniec bezalkoholowy z udziałem soków Słonecznej Tłoczni :)


Więcej ciekawych informacji o produktach Słonecznej Tłoczni znajdziecie na ich stronie internetowe. Zachęcam również do odwiedzenia ich profilu na facebooku :)

Brak komentarzy: