poniedziałek, 27 listopada 2017

Świąteczny Konkurs- proste zasady

Przed świętami większość z nas spędza więcej czasu w kuchni, przygotowując ulubione potrawy i ciasta. Bardzo często ten czas spędzamy pomagając mamie, babci, a może sami jesteśmy już mamą,babcią i to właśnie my przekazujemy naszą wiedzę młodszemu pokoleniu. Z okazji zbliżających się świąt chciałabym Was zaprosić na Świąteczny Konkurs ! Do wygrania 3 zestawy 2 fartuszków, dla siebie i dla kogoś bliskiego. Zasady poniżej. Zapraszam :)

Zasady:
 1. Polub fanpage https://www.facebook.com/slodkieniebopl/
 2. Udostępnij post konkursowy na swojej tablicy – widok publiczny
 3. Pod postem na fb udzielamy odpowiedzi na pytanie: Komu podarował byś drugi fartuszek i dlaczego ?
 4. Odpowiedzi tekstowej może towarzyszyć zdjęcie.
 5. Do wygrania 3 zestawy dwóch fartuszków.
 6. Konkurs trwa od 27.11.2017 r. do 10.12.2017 r. Rozwiązanie konkursu do 12.12.2017 r.
 7. Pełny regulamin dostępny poniżej.

REGULAMIN KONKURSU - LISTOPAD 2017 
 1. Organizatorem konkursu oraz jego sponsorem jest właścicielka bloga http://slodkieniebo.blogspot.com adres fanpage’a na Facebooku: https://www.facebook.com/slodkieniebopl/
 2. Konkurs odbywa się poprzez post konkursowy ogłoszony na fanpage’u Organizatora pod adresem: https://www.facebook.com/slodkieniebopl/
 3. Konkurs jest przeznaczony dla pełnoletnich fanów fanpage’a na Facebooku Słodkie Niego, którzy posiadają profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi. 
 4. Konkurs trwa od soboty 27.12.2017 r. do wtorku 10.12.2017 r. do godziny 23:59. 
 5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest udzielenie kreatywnej odpowiedzi pod postem konkursowym na pytanie: Komu podarował byś drugi fartuszek i dlaczego? Odpowiedź powinna zostać podana w formie tekstowej.Odpowiedzi może towarzyszyć zdjęcie. 
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zgłoszenia, które nie zostały opublikowane z przyczyn od niego niezależnych. Odpowiedzi publikowane przez strony (fanpage) nie będą brane pod uwagę. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania odpowiedzi publikowanych przez strony (fanpage). Odpowiedzi nie mogą naruszać praw osób trzecich (kopiowanie przepisów). 
 7. Organizator wybierze 3 najbardziej kreatywne odpowiedzi. Nagrodami będą 3 zestawy dwóch fartuszków.
 8. Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 27.12.2017 r. na fanpage’u bloga Słodkie Niebo. Zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie wiadomości prywatnej w odpowiedzi na komentarz i oznaczony w poście wraz z informacją o wynikach. 
 9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wybrania zwycięzców konkursu w dowolny sposób i według własnego uznania. Wyboru najbardziej kreatywnych i ciekawych odpowiedzi dokona Organizator, czyli właścicielka bloga http://slodkieniebo.blogspot.com/#. 
 10. Zwycięzcy konkursu w ciągu czterech dni od dnia ogłoszenia wyników (dwa pełne dni kalendarzowe do godziny 23:59 od dnia ogłoszenia wyników) proszeni są o przesłanie w wiadomości prywatnej do fanpage’a Słodkie Niebo swoich danych adresowych w celu wysyłki nagród (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, adres e-mail). W przypadku niezgłoszenia się po odbiór nagrody w przewidzianym terminie zostanie wybrana kolejna osoba. 
 11. Laureatowi nie przysługuje prawo wymiany nagród na ich równowartość pieniężną. 
 12. Zamieszczając komentarz zawierający zgłoszenie do konkursu, uczestnik wyraża zgodę na akceptację niniejszego regulaminu, na przetwarzanie przez Organizatora oraz Sponsora swoich danych osobowych (imię, nazwisko, pełny adres, numer telefonu, opcjonalnie adres e-mail), nazwy użytkownika profilu na Facebooku oraz zdjęcia profilowego wyłącznie na potrzeby niniejszego konkursu i przesłanie nagród zgodnie z Ustawą o ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883). 
 13. Po podaniu Organizatorowi przez Zwycięzcę danych adresowych nagrody zostaną wysłane przez organizatora w ciągu 7 dni. Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski. 
 14. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie nieprawdziwych danych lub danych osoby trzeciej przez Uczestnika. Podanie nieprawdziwych danych skutkuje odebraniem prawa do nagrody. 
 15. Konkurs nie jest grą losową w rozumieniu Ustawy z dnia 29 lipca 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 
 16. Konkurs nie jest administrowany ani sponsorowany przez serwis Facebook. Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook NIE sponsoruje i NIE uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym NIE ponosi odpowiedzialności za żadne działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu. 
 17. Regulamin jest dostępny na blogu Słodkie Niebo pod adresem: http://slodkieniebo.blogspot.com/2017/11/swiateczny-konkurs-proste-zasady.html


Brak komentarzy: