czwartek, 20 sierpnia 2015

Paczka od Dr. Oetker

W ostatnim czasie dostałam kilka paczek od różnych firm. Najbardziej jednak ucieszyła mnie, gdy kurier przywiózł paczkę od Dr. Oetkera ! Nie spodziewałam się, że paczka będzie aż taka duża! W jej skład wchodziło wiele produktów, które znam i używam od dawna, ale i takie których nie miałam okazji nigdy wcześniej spróbować. Przesyłka pełna była różnych produktów począwszy od galaretek, przez proszek do pieczenia, aż do mas karpatkowych i śmietanowych.


Na blogu znajduje się wiele przepisów na ciasta i desery, ponieważ to właśnie słodkie potrawy lubię przygotowywać najbardziej. Często używam w kuchni produktów firmy Dr. Oetker i nigdy się na nich nie zawiodłam. Cechują się one wysoką jakością i rozsądną ceną. Produkty te są dostępne w większości sklepów zarówno tych osiedlowych, sieci dużych supermarketów jak i w sklepach internetowych.

A już teraz zapraszam Was na bloga na którym zamieszczę smakowite ciasta i desery z wykorzystaniem sprawdzonych produktów Dr. Oetkera. Jaka będzie moja opinia o nowych produktach ? Czy się sprawdzą w mojej i Waszej kuchni ? I czy przypadną do gustu domownikom ? O tym już niebawem :)


Więcej informacji o produktach i o firmie znajdziecie na stronie producenta www.oetker.pl


Brak komentarzy: