poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Pierwsza Paka Kociaka - Paczka od Whiskas

Dziś post trochę z innej serii, ponieważ nie będzie dotyczyć potraw dla ludzi lecz dla kociaków. Jeśli posiadasz kota, który nie skończył 6 miesiąca życia, to musisz zapoznać się z tym postem :)Aby otrzymać paczkę dla kociaka należy wypełnić ankietę na stronie producenta oraz dołączyć do niej zdjęcia małego przyjaciela. Po odpowiedniej weryfikacji, kociak będzie mógł otrzymać darmową wyprawkę wyżywienia na 5 dni.

Pierwsza Paka Kociaka zawiera:
  • 1 x karma sucha Whiskas Junior 300 g
  • 2 x bonus Pack Whiskas Junior 4 x 100 g
  • 2 x Saszetka Whiskas Junior 100 g
  • Informację o pielęgnacji oraz żywieniu kotka
Czy Nikiemu smakowało ? Myślę że tak. Zjada zawsze porcję którą mu podam. Z pośród innych firm według mnie produkty Whiskasa wypadają bardzo dobrze. Firma od wielu lat produkuje żywność dla kotów. Produkty można znaleźć w większości sklepów i to w przystępnej cenie. Saszetka z karmą mokrą kosztuje ok. 2 zł, natomiast koszt karmy suchej to koszt ok. 6 zł. 

Jeśli u Waszych zwierzaków nie występują jakieś poważne dolegliwości zdrowotne i nie trzeba wprowadzać specjalistycznej karmy, polecam karmy Whiskas.


Chciałam zrobić piękne zdjęcie jak Niki siedzi w pudełku no ale jak widać nie wyszło :) 

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Niestety karma whiskas ma tylko 3% mięsa. Dla kotów które są mięsożercami to zdecydowanie za mało :( choć mój kocur też za nią szaleje. Polecam karmę animoda (60% mięsa). W internecie można ją kupić również za 2 zł za 100 gr.

Karolina Zarębska pisze...

Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.